Kafeaua De Dimineata
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bine Ati Venit pe Forumul Emisiuni Kafeauadedimineata !
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Daca vreti sa face-ti parte din galeria emisuni inscrieti-va aici!!! 16 locuri!

In jos 
+3
byancutza
Jetu
skat_92
7 participanți
AutorMesaj
skat_92
Administrator
Administrator



masculin Numarul mesajelor : 41
Varsta : 31
Din: : Burdujeni City
Stare de spirit : Fanatic
Data de inscriere : 27/10/2008

Daca vreti sa face-ti parte din galeria emisuni inscrieti-va aici!!! 16 locuri! Empty
MesajSubiect: Daca vreti sa face-ti parte din galeria emisuni inscrieti-va aici!!! 16 locuri!   Daca vreti sa face-ti parte din galeria emisuni inscrieti-va aici!!! 16 locuri! Icon_minitimeMier Oct 29, 2008 9:05 am

Forumular de inscriere:
Atentie in galeria noastra avem nevoie de 16 persoane!!!...10 baieti si 6 fete...asteptam inscrieri astfel:
Nume:
Varsta:
Scoala de unde inveti:
Locatie(cartier):
Nr de telefon:
Sex:
Id messenger:
Alte Mentiuni:


Ultima editare efectuata de catre skat_92 in Mier Oct 29, 2008 9:50 am, editata de 2 ori
Sus In jos
skat_92
Administrator
Administrator



masculin Numarul mesajelor : 41
Varsta : 31
Din: : Burdujeni City
Stare de spirit : Fanatic
Data de inscriere : 27/10/2008

Daca vreti sa face-ti parte din galeria emisuni inscrieti-va aici!!! 16 locuri! Empty
MesajSubiect: Re: Daca vreti sa face-ti parte din galeria emisuni inscrieti-va aici!!! 16 locuri!   Daca vreti sa face-ti parte din galeria emisuni inscrieti-va aici!!! 16 locuri! Icon_minitimeMier Oct 29, 2008 9:06 am

[quote="skat_92"]Forumular de inscriere:
Nume:Zaharescu Alex
Varsta:16
Scoala de unde inveti:Colegiul Tehnic Al Ioan Cuza
Locatie(cartier):Burdujeni
Nr de telefon:0754242713
Sex:masculin
Id de messenger: skat_92
Alte Mentiuni:imi place tare mult aceasta emisiune :d si vreau sa particip :admin:


Ultima editare efectuata de catre skat_92 in Mier Oct 29, 2008 9:51 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Jetu
Administrator
Administrator
Jetu


masculin Numarul mesajelor : 9
Varsta : 28
Din: : sv
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 29/10/2008

Daca vreti sa face-ti parte din galeria emisuni inscrieti-va aici!!! 16 locuri! Empty
MesajSubiect: Re: Daca vreti sa face-ti parte din galeria emisuni inscrieti-va aici!!! 16 locuri!   Daca vreti sa face-ti parte din galeria emisuni inscrieti-va aici!!! 16 locuri! Icon_minitimeMier Oct 29, 2008 9:31 am

Nume:Ivan iulian
Varsta:13
Scoala de unde inveti:gen 3
Locatie(cartier):areni
Nr de telefon:0751578951
Sex:masculin
Id de messenger: cosman_iuli@yahoo.com
Alte Mentiuni:mi place tare mult aceasta emisiune :d si vreau sa particip :admin:


Ultima editare efectuata de catre Jetu in Mier Oct 29, 2008 10:12 am, editata de 1 ori
Sus In jos
byancutza
V.I.P
V.I.P



feminin Numarul mesajelor : 2
Varsta : 33
Din: : Suceava-Bdj
Stare de spirit : Buna
Data de inscriere : 29/10/2008

Daca vreti sa face-ti parte din galeria emisuni inscrieti-va aici!!! 16 locuri! Empty
MesajSubiect: Re: Daca vreti sa face-ti parte din galeria emisuni inscrieti-va aici!!! 16 locuri!   Daca vreti sa face-ti parte din galeria emisuni inscrieti-va aici!!! 16 locuri! Icon_minitimeMier Oct 29, 2008 9:42 am

Nume:Zaharescu Bianca
Varsta:17
Scoala de unde inveti:Liceul cu Program Sportiv
Locatie(cartier):Burdujeni
Nr de telefon:0748584849
Id:suceava_bya_2005
sex:feminin
Alte Mentiuni:mi place tare mult aceasta emisiune :d si vreau sa particip ca spectator :d
Sus In jos
luctzy
Moderator
Moderator
luctzy


masculin Numarul mesajelor : 12
Varsta : 30
Din: : Suceava
Stare de spirit : fan
Data de inscriere : 28/10/2008

Daca vreti sa face-ti parte din galeria emisuni inscrieti-va aici!!! 16 locuri! Empty
MesajSubiect: Re: Daca vreti sa face-ti parte din galeria emisuni inscrieti-va aici!!! 16 locuri!   Daca vreti sa face-ti parte din galeria emisuni inscrieti-va aici!!! 16 locuri! Icon_minitimeMier Oct 29, 2008 1:49 pm

Nume:COZMA LUCIAN
Varsta:16
Scoala de unde inveti:COLEGIUL ECONOMIC DIMITRIE CANTEMIR
Locatie(cartier):SV BUJ
Nr de telefon:0751945231
Sex:MASCULIN
Id messenger:LUCTZY_34_4U@yahoo.com
Alte Mentiuni:fluera mi place tare mult aceasta emisiune :d si vreau sa particip ca spectator :d


lol! lol! lol!
Sus In jos
adu`s
Moderator
Moderator



Numarul mesajelor : 11
Din: : Suceava
Stare de spirit : Fanatic
Data de inscriere : 27/10/2008

Daca vreti sa face-ti parte din galeria emisuni inscrieti-va aici!!! 16 locuri! Empty
MesajSubiect: Re: Daca vreti sa face-ti parte din galeria emisuni inscrieti-va aici!!! 16 locuri!   Daca vreti sa face-ti parte din galeria emisuni inscrieti-va aici!!! 16 locuri! Icon_minitimeMier Oct 29, 2008 2:35 pm

Nume: Adrian Avram
Varsta:14
Scoala de unde inveti:Scoala numaru 10
Locatie(cartier):suceava Burdujeni
Nr de telefon:0749894210
Sex:masculin
Id messenger:adu_S95
Alte Mentiuni:imi place emisiunea asta ma uit in fiecare dimineata :)
Sus In jos
vassymyvassy
Incepator
Incepator
vassymyvassy


masculin Numarul mesajelor : 2
Varsta : 34
Din: : suceava
Stare de spirit : fan
Data de inscriere : 04/11/2008

Daca vreti sa face-ti parte din galeria emisuni inscrieti-va aici!!! 16 locuri! Empty
MesajSubiect: Re: Daca vreti sa face-ti parte din galeria emisuni inscrieti-va aici!!! 16 locuri!   Daca vreti sa face-ti parte din galeria emisuni inscrieti-va aici!!! 16 locuri! Icon_minitimeMar Noi 04, 2008 10:59 pm

skat_92 a scris:
Forumular de inscriere:
Atentie in galeria noastra avem nevoie de 16 persoane!!!...10 baieti si 6 fete...asteptam inscrieri astfel:
Nume:PELMUS VASILE
Varsta:18
Scoala de unde inveti:ECONOMIC
Locatie(cartier)SV.BUJ
Nr de telefon:0755357308
Sex:M
Id messenger:fan_vassy_4u@yahoo.com
Alte Mentiuni:
imi place aceasta emisiune si as vrea sa particip
Sus In jos
janette
Incepator
Incepator



Numarul mesajelor : 3
Varsta : 37
Data de inscriere : 19/02/2009

Daca vreti sa face-ti parte din galeria emisuni inscrieti-va aici!!! 16 locuri! Empty
MesajSubiect: Re: Daca vreti sa face-ti parte din galeria emisuni inscrieti-va aici!!! 16 locuri!   Daca vreti sa face-ti parte din galeria emisuni inscrieti-va aici!!! 16 locuri! Icon_minitimeJoi Feb 19, 2009 2:15 pm

helloooo!!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Daca vreti sa face-ti parte din galeria emisuni inscrieti-va aici!!! 16 locuri! Empty
MesajSubiect: Re: Daca vreti sa face-ti parte din galeria emisuni inscrieti-va aici!!! 16 locuri!   Daca vreti sa face-ti parte din galeria emisuni inscrieti-va aici!!! 16 locuri! Icon_minitime

Sus In jos
 
Daca vreti sa face-ti parte din galeria emisuni inscrieti-va aici!!! 16 locuri!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Kafeaua De Dimineata :: Kafeaua de Dimineata :: Galeria Emisiuni-
Mergi direct la: